להסתכל על התמונה הרחבה – 7 טיפים לבחירת תמונות לבית

מתקשים למצוא תמונות לבית? אתם לא לבד. הנה 7 טיפים לבחירת תמונות ואמנות שיקשטו את הקירות שלכם וגם את החיים שלכם.

1.  צרו תיקיה במחשב שבתוכה תשמרו תמונות שאתם אוהבים. שמרו בתיקיה רק תמונות שמש עושות לכם את זה, לא כאלה לגביהן אתם מתלבטים. תוכלו ליצור תתי תיקיות שיימנו את התמונות שבחרתם לפי נושאים שונים: אבסטרקטים, אוכל, לייפסטייל ועוד. תיקיה כזו תעזור לכם לארגן את התמונות שאתם אוהבים ולהתחיל לגבש רעיון וכיוון לגבי סוג התמונות שמדברות אליכם.

%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%9c%d7%a7%d7%99%d7%a8
2.  התאימו את הצבעים בתמונה לצבעי העיצוב שלכם. זה כמובן עניין של טעם וריח, אבל רצוי שהצבעים בתמונה ידברו עם הצבעים של הסביבה שבתוכה היא תלויה או מונחת. הנחת עבודה זו גם תעזור לכם לבחור או לפסול תמונות, בהתאם למקום בו אתם רוצים לתלות אותם ובצבעים שיש בו.

3. כשמשתמשים בקולקציה שיש בה מגוון צבעים שונים אפשר לעדן את המראה כולו על ידי שימוש בתמונות שחור-לבן. תמונות בשחור לבן יעילות מאוד גם במקרים בהם רוצים ליצור מראה אחיד או כדי להדגיש תמונה מסוימת, שתהיה צבעונית. הטכניקה כאן תלויה במינון הצבעוני לעומת השחור לבן.

nil
4.  בחרו תמונות גדולות וקאנבס, כך שניתן יהיה לראות אותם מהצד השני של החדר. אם אתם רוצים לתלות תמונות בחלל גדול, לא כדאי לשים בו תמונות קטנות שדורשות שיתקרבו אליהן כדי להינות מהן. תמונות כאלה יתאימו לחללים קטנים כמו מסדרונות, חדרי אמבטיה וחדרים קטנים.

5.  אם אתם מעוניינים לתלות תמונות שצילמתם תוכלו לגוון את הפורטרטים שלכם באמצעות שימוש באפליקציות שונות, שלא רק מתקנות פגמים ומשפרות את צבעוניות התמונות, אלא גם מעניקות אפקטים מיוחדים ויוצרות תמונות שנראות כציור אמנותי.

6. ואם כבר מדברים על תליית תמונות מודפסות בהם מצולמים בני הבית, רעיון מוצלח הוא לתלות את התמונה בחדר בה צולמה. למשל לתלות בחדר האוכל תמונה של המשפחה אוכלת, או לתלות באמבטיה תמונה של הילדים מתרחצים באמבטיה.

7. אם עדיין חסרה לכם השראה הציצו במדפי עיצוב הבית בחנות ספרים ותוכלו לקבל אינספור רעיונות ולמצוא מה מרגש אתכם, מסקרן אתכם ומצית את דמיונכם. באופן כללי, עולם התמונות הבייתי עשה צעדים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר הטכנולוגיה מאפשרת להגדיל כל תמונה ולהדפיס אותה על מגוון רחב של חומרי הדפסה.

גם בישראל התחום הולך וצובר תאוצה והיום אפשר להתרשם מקטלוג תמונות אינטרנטי עם מאות תמונות, לבחור גודל ופשוט להזמין הביתה אונליין. מוזמנים להתרשם כאן:
roomsgallery.co.il